Mai este obligatorie inscrierea la Autoritatea Naţională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal?
Question
Buna ziua,Am aflat de curand ca nu mai exista obligativitatea inscrieri la Autoritatea Naţională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal.Aveti informatii despre acest lucru?Va multumesc!